Naujienos

eTwinning programos projektas „Išbandykime profesiją“ ir „Girinukų” grupės išvyka į šokolado fabriką

„Girinukų“ grupės vaikai, kartu su mokytojomis Egle ir Neringa dalyvauja ilgalaikiame tarptautiniame eTwinning programos projekte „Išbandykime profesiją“. Projekto metu organizuojami susitikimai su įvairių profesijų atstovais darželyje, organizuojamos išvykos į tėvelių darbovietes. „Girinukų” grupės ugdytiniai lankėsi šokolado fabrike „Saldita“ įsikūrusiame Kauno senamistyje, kuriame vaikai susipažino su koditeriaus profesija, išbandė profesijos ypatumus ir patys pasigamino šokoladinius saldainius. Siekiant puoselėti vaikų norą pažinti, atrasti, išbandyti – ugdomosios patyriminės veiklos praturtinamos tėvelių vedamais užsiėmimais. Projekto metu yra stiprinamas tėvų-vaikų, tėvų-pedagogų bendravimas, bendradarbiavimas.

Siekiant praplėsti jau turimas žinias, mūsų įstaigos mokytojos, vaizdo skambučių, gyvų susitikimų metu bendradarbiauja su Kauno lopšelio-darželio „Daigelis“ mokytoja Diana ir jos „Bitučių“ grupės ugdytiniais. Susitikimų metu, vaikai noriai pasakoja apie išbandytas profesijas, mokytojos dalinasi idėjomis ir patirtimi.

Besibaigiant projektui bendradarbiaujančios įstaigos apsikeitė dovanomis. „Girinukų“ grupės vaikai ir mokytojos lopšelio-darželio „Daigelis“ „Bitučių“ grupės vaikus  pavaišino pačių iškeptu sveikuolišku moliūgų pyragu, o „Girinukų“ grupės vaikai buvo apdovanoti knygelėmis – ugdyti norą pažinti raides.