Naujienos

Ilgalaikė mokymų programa „Laimingo Mokytojo akademija su Jūrate Bortkevičiene“

Įstaiga toliau tęsia partnerystę su Ugdymo meistrais, dalyvaudama ilgalaikėje mokymų programoje „Laimingo Mokytojo akademija su Jūrate Bortkevičiene“.

Programos trukmė 2024 sausio 16 d. – kovo 12 d.

Per pastaruosius šešerius metus laimingiausių šalių sąraše Lietuva stabiliai kilo iš 52 vietos į 20 vietą. Taip, šiandien Lietuva šiame sąraše lenkia net ir kaimynes Estiją bei Latviją!

Bet ar visi mūsų šalies gyventojai jaučiasi pakankamai laimingi? O kiek laimingi jaučiasi Mokytojai? Kiek laimės sudaro išorinės aplinkybės ir kiek laimę lemia žmogaus psichologinė būsena? Kaip su laime susijęs žmogaus asmeninis tobulėjimas?

Programos autorė Jūratė Bortkevičienė įsitikinusi, kad asmeninis tobulėjimas yra ypatingai svarbus kiekvienam žmogui, o ypatingai — Mokytojui (juk Mokytojas visiems išdalina tiek daug savęs).

Asmeninis tobulėjimas išties gerina gyvenimo kokybę: padeda labiau pažinti save, atpažinti savo emocijas, jas valdyti. Taip pat padeda įgyti savikontrolę streso aplinkoje, moko jausmų paleidimo, meilės sau, jautrumo bei įvairių emocijų valdymo.

Ugdymo meistrai kartu su psichologe Jūrate Bortkevičiene  sukūrė ilgalaikę asmeninio tobulėjimo programą „LAIMINGO MOKYTOJO AKADEMIJA”, kurios metu įstaigos darbuotojai ne tik užsiims asmeniniu tobulėjimu, bet ir kalbės apie profesinį perdegimą, nerimą bei mobingą.

Programos metu darbuotojai gilinsis į šias sritis:

• Asmeninis potencialas: savęs pažinimas ir emocinio bagažo valdymas.
• Jausmų išlaisvinimas: jausmų paleidimas ir savikontrolė streso aplinkoje.
• Emocinė higiena: kaip mylėti save ir valdyti jautrumą bei pyktį.
• Gyvenimo rato balansas: profesinio perdegimo ir nerimo prevencija.
• Mobingo prevencija ir efektyvus konfliktų valdymas.