Birželio 3 dieną lopšelio-darželio vaikai šventė gyvatės gimtadienį kartu su mokytojomis. Meninio ugdymo sporto mokytoja ir įstaigos švietimo pagalbos specialistės (logopedės, spec. pedagogės) pakvietė vaikus į žaidimų aikšelę, kurioje gausu kalbą ir vaikų aktyvumą skatinančių užduočių. Vaikai pramogavo estafetėse, tikslino garsų [s] ir [š] tarimą.
Dalinamės renginio akimirkomis:







