Naujienos

Praūžęs Šilainių ikimokyklinio ugdymo įstaigų renginys „Sveikatos parkas“

Gegužės 14 dieną 10 valandą ryto Šilainių Santarvės parke susitiko pasimankštinti ir parungtyniauti  keturių Šilainių lopšelių-darželių „Giliuko“, „Vėrinėlio“, „Aušrinės“ ir „Gintarėlio“  ugdytiniai. Jie bėgo estafetėse, žaidė su plaukimo lazdomis, parašiutu ir spalvotais kamuoliukais. Atliko muzikinius žaidimus, įvairias sportines figūras,  ieškojo maisto reginio draugui kiškiui. Pasilinksminę gavo prizus ir laimingi sugrįžo į darželius. Šis renginys buvo skirtas visai Šilainių bendruomenei, džiagiamės, kad prie veiklų prisijungė ir kiti bendruomenės vaikai su savo tėveliais.

Dalinamės renginio akimirkomis ir dėkojame organizatoriams.