Naujienos

Projektas „Augu su krepšiniu”

Kauno miesto ikimokyklinio ugdymo įstaigų projektą „Augu su krepšiniu” inicijavo RIUKKPA, Kauno krepšinio akademija „Žalgiris“ ir Kauno lopšelis-darželis „Žingsnelis“. Projekto tikslas – skatinti vaikų fizinį aktyvumą, supažindinant su pagrindiniais krepšinio elementais.

Šiais metais projekte atrankos būdu dalyvavo 9 darželiai ir 1 pagrindinė mokykla. Mūsų įstaigą atstovavo priešmokyklinio ugdymo grupės „Ežiukai“, „Smalsučiai“ ir „Pelėdžiukai“. Projekto veiklos vyko vasario-balandžio mėnesiais keliais etapais. Vaikai mokėsi krepšinio ypatumų įstaigoje kartu su meninio ugdymo mokytoja Loreta įstaigoje,  „Ežiukų“ grupės vaikai  dalyvavo mokomoje treniruotėje, kurią organizavo „Žalgirio“ mokyklos kvalifikuotos trenerės Kornelija ir Ugnė. Projektą vainikavo krepšinio festivalis, balandžio 8 d., Kauno krepšinio akademijoje „Žalgiris“. Renginio metu vaikai įsitraukė į įvairius žaidimus, o prie smagios veiklos prisijungė ir akademijos treneriai, padėję sukurti dar daugiau gerų emocijų.

Dalinamės projekto akimirkomis.