Naujienos

RESPUBLIKINIO IKIMOKYKLINIO IR PRIEŠMOKYKLINIO UGDYMO ĮSTAIGŲ PROJEKTAS „PENKIOS KNEIPO DIENOS“

Kauno lopšelis-darželis “Giliukas” kartu su partneriais Kauno švietimo inovacijų centru (KŠIC), Kauno miesto ikimokyklinių įstaigų vaikų sveikatos ugdymo metodine grupe ir Lietuvos Kneipo draugija organizavo respublikinį projektą „PENKIOS KNEIPO DIENOS“ . Projektas buvo vykdomas 2022 m. gegužės 16-birželio 17 dienomis.

Projekto tikslas  – formuoti pozityvų holistinį bendruomenės požiūrį į sveikatos ugdymą, skatinti bendruomenės įsitraukimą ir dalyvavimą, padedant vaikams formuoti teisingus sveikos gyvensenos įgūdžius ir nuostatas, taikant S. Kneipo sveikatingumo metodo elementus.

Projekto dalyviai atliko penkias skirtingas ugdomąsias veiklas, atspindinčias 5 pagrindinius S. Kneipo sveikatingumo elementus: vandens procedūras, judėjimą, sveiką mitybą ir vaistažoles, gyvenimo tvarką-vidinę pusiausvyrą.

Džiaugiamės, kad sulaukėme didelio kolegų susidomėjimo ir aktyvaus dalyvavimo. Projekte dalyvavo 93 pedagogės iš visos Lietuvos. Naują sveikatingumo metodą išbandė 35-ių Lietuvos lopšelių-darželių, 5-ių mokyklų ir 1 daugiafunkcio centro ugdytiniai.

Tikimės, kad projekto įgyvendinimas padėjo suburti naują S. Kneipo sveikatinimo metodo šalininkų grupę, kuri aktyviai bendraus ir bendradarbiaus ateityje, dalinsis patirtimi ir skleis sveikatos  ugdymo svarbą ir naudą ankstyvajame amžiuje, ieškos naujų inovatyvių būdų, kaip išlikti aktyviam ir sveikam.

Dėkojame visiems dalyvavusiems, džiaugiamės praturtėję žiniomis ir teigiamomis emocijomis.

DALINAMĖS PROJEKTO REZULTATU – KELETOS VEIKLŲ AKIMIRKOMIS

Video medžiagą parengė: Kauno lopšelio-darželio projekto darbo grupė.