Naujienos

Respublikinis S. Kneipo festivalis „Laiminga vaikystė“ Jurbarke

Gegužės 15 dieną Jurbarko mieste vyko respublikinis ikimokyklinio, priešmokyklinio ir pradinio ugdymo vaikų S. Kneipo festivalis „Laiminga vaikystė“, kurį organizavo Jurbarko „Ąžuoliuko“ mokykla. Festivalio „Laiminga vaikystė“ partneriai – Jurbarko rajono savivaldybės administracija, S. Kneipo draugija, Jurbarko sporto centras, Jurbarko Antano Sodeikos meno mokykla, Jurbarko kultūros centras, Jurbarko rajono savivaldybės viešoji biblioteka, Jurbarko rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras, Jurbarko švietimo centras ir Jurbarko miesto seniūnija. Renginys vyko gamtos apsuptyje, kur netrūko geros nuotaikos, spalvų, muzikos, judesio ir bendrystės. Festivalio dalyviai keliavo įvairiomis sveikatinimo stotelėmis, atliko aktyvias, kūrybines bei pažintines užduotis, susipažino su sveikos gyvensenos principais. Mūsų lopšelį-darželį atstovavo septynios pedagogės – grupių mokytojos, meninio ugdymo mokytojos.

Dalinamės festivalio akimirkomis: