Naujienos

Socialinė akcija „Pradžiuginkime ligoniuką“

Vasario 11-oji – Pasaulinė ligonių diena. Šią dieną pamąstykime, ką žmogui reiškia sveikata, darna su savimi ir supančia aplinka. Kiekvienas norime būti sveikas, darbingas ir žvalus ir dažniausiai apie savo sveikatos būklę pagalvojame tik tuomet, kai susergame. Nuo pat vaikystės tėvai, pedagogai, vaikams turėtų aiškinti ir savo pavyzdžiu rodyti, kad sveika gyvensena, emocinis intelektas, dvasinių vertybių puoselėjimas yra pagrindiniai sveikatos šaltiniai, kurių jokios kitos priemonės negali pakeisti.

Minint Pasaulinę ligonių dieną lopšelio-darželio ugdytiniai ir visa bendruomenė nelieka abejingi sergantiems, kuria nuotaikingus atvirukus mažiesiems ligoniukams dalyvaudami socialinės pedagogės inicijuotoja akcijoje „Pradžiuginkime ligoniuką, kurios tikslas – ugdyti vaikų sveikos gyvensenos supratimą, empatiją ir gebėjimą suprasti kito žmogaus jausmus ir skausmą.

Atvirutėmis pasidalinta su LSMU Kauno ligininės ligoniais, jos perduotos LSMU Kauno ligoninės socialinės veiklos skyriaus vadovo pavaduotojai Agnei Demenienei.