Balandžio 14 dieną lopšelio-darželio vaikai šventė vaikų Velykėles. Renginio metu vaikai šoko, dainavo, mynė mįsles, kartu su į renginį atskridusia šarkele dalyvavo “zuikių” lenktynėse ir estafetėse. Buvo daug juoko ir šypsenų. Įstaigos erdves ir lauko aikšteles vaikai kartu su mokytojomis papuošė Šv. Velykų simboliais.




