Naujienos

Velykinių kiškučių bėgimas patiems mažiausiems

Artėjant gražiausiai pavasario šventei – Šv. Velykoms, kovo 31 d. mūsų įstaigos lopšelio grupių ugdytiniai dalyvavo renginyje „Velykų kiškučių bėgimas“. Renginio tikslas – skatinti vaikų fizinį aktyvumą, bendravimo įgūdžius, smalsumą bei supažindinti juos su Šv. Velykų tradicijomis. Savo paties gamintomis kiškučių ausytėmis pasipuošę vaikai pirmiausia dalyvavo „kiškučių mankštoje“, o vėliau įveikė parengtą trasą, kurioje įvairiose stotelėse atliko žaismingas užduotis: rinko pamestus „Velykės“ margučius bei margino didelį velykinį kiaušinį, šoko ir šuoliavo kartu su kiškučiais.

Dalinamės renginio akimirkomis